Attēloti 6 produkti

Parādīt 9 24 36

Bernette b05 Crafter

359.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 119.67 bez pārmaksas
Populārs modelis. Visi nepieciešamie dūrieni, ieskaitot triktoāžas un overloka dūriens. Mūsdienīgs dizains un laba šūšanas kvalitāte. Plašs pieejamais papildus aksesuāru klāsts.

Bernette b33

249.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 83.00 bez pārmaksas
Kvalitatīvs un vienkāršs mehāniskais šujmašīnas modelis ar metālisko kuģīša sistēmu. 4-soļu pogcaurums un visi nepieciešamie darba dūrieni, t.sk. overloka dūriens. Regulējams dūriena garums un platums. Viss nepieciešamais šūšanas uzsākšanai jau standarta komplektā. Plašs pieejamo papildus nopērkamo aksesuāru klāsts.

Bernette b35

299.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 99.67 bez pārmaksas
Kvalitatīvs un vienkāršs mehāniskais šujmašīnas modelis ar metālisko kuģīša sistēmu. Automātiskais 1-soļa pogcaurums. Pamata darba un dekoratīvie dūrieni, ieskaitot overloka dūrienu. Regulējams dūriena garums un platums. Standarta komplektā viss nepieciešamais šūšanas uzsākšanai.

Bernette Sew & Go 1

196.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 65.33 bez pārmaksas
Pilnībā mehāniska šujmašīna ar 10 veidu pamata dūrieniem. Šī šujmašīna ir vienkārša un droša lietošanā kā pilnīgiem iesācējiem, tā arī šūšanas entuziastiem ar lielu pieredzi. Pēdiņas piespiešanas spēka regulēšana, regulējams dūriena platums, LED apgaismojums, piedurkņu platforma bikšu un citu apaļu izstrādājumu šūšanai.

Bernette Sew & Go 3

219.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 73.00 bez pārmaksas
Pilnībā mehāniska šujmašīna ar metālisko kuģīša sistēmu. 19 veidu dūrieni, ieskaitot 4-soļu programmu. Dūrienu klāstā ir arī speciāls kvilta dūriens. Regulējams dūriena garums un platums. Pusautomātiskais diega ievērējs. LED apgaismojums. Šī šujmašīna ir vienkārša un droša lietošanā kā pilnīgiem iesācējiem, tā arī šūšanas entuziastiem ar lielu pieredzi. Viss nepieciešamais šūšanas uzsākšanai jau standarta komplektācijā.

Bernette Sew & Go 5

249.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 83.00 bez pārmaksas
Pilnībā mehāniska šujmašīna ar metālisko kuģīša sistēmu. 23 veidu dūrieni, ieskaitot automātisku (1-soļa) programmu. Dūrienu klāstā ir arī speciāls kvilta dūriens. Regulējams dūriena garums un platums. Pusautomātiskais diega ievērējs. LED apgaismojums. Šī šujmašīna ir vienkārša un droša lietošanā kā pilnīgiem iesācējiem, tā arī šūšanas entuziastiem ar lielu pieredzi. Viss nepieciešamais šūšanas uzsākšanai jau standarta komplektācijā.