1. Izvēlieties preci

Atrodiet preci, kuru vēlaties iegādāties. Kad tas izdarīts, spiediet Pievienot Grozam, kas to automātiski pievienos Jūsu iepirkuma grozam.

2. Pārbaudiet pirkumu grozu

Noklikšķiniet uz pirkumu groza ikonas un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Apskatīt grozu. Pārskatiet izvēlētās preces, izvēlēto daudzumu. Ja Jums ir pieejams kupons, variet ievadīt arī tā kodu. Pēc veiktajām izmaiņām noklikšķiniet uz Atjaunināt grozu. Kad pirkuma grozs pārbaudīts, atzīmējiet vēlamo piegādes veidu un klikšķiniet uz Turpināt noformēt pirkumu.

3. Noformējiet pasūtījumu

Ievadiet visu nepieciešamo informāciju pasūtījuma noformēšanai atbilstošajos teksta logos. Logi, kuri atzīmēti ar zvaigznīti, ir obligāti aizpildāmi. Tālāk mainiet vai precizējiet piegādes detaļas, ja nepieciešams, un izvēlieties maksājuma veidu. Neaizmirstiet arī atzīmēt, ka esiet izlasījis un piekrītat lapas noteikumiem un nosacījumiem. Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz pogas Veikt pasūtījumu.

4. Veiciet apmaksu

Atbilstoši Jūsu izvēlētajam apmaksas veidam, veiciet samaksu par pasūtījumu. Šajā solī Jums vai nu atvērsies Omniva Checkout pirkuma apmaksas logs, kurā Jums jāievada nepieciešamie dati, vai arī nonāksiet pasūtījuma apstiprinājuma lapā.

Veicam piegādi sadarbībā ar Venipak un Omniva Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī piedāvājam saņemt pasūtītās preces mūsu veikalā.

Piegādes izmaksas Latvijā:

Piegādes izmaksas Lietuvā un Igaunijā:

  • Omniva pakomātā – 6 EUR
  • Venipak pakomātā – 6 EUR
  • ar Venipak kurjeru uz norādīto adresi – 20 EUR

Standarta piegāde tiek veikta 5 darba dienu laikā no apmaksas brīža.
Maksimālais piegādes laiks ir 10 darba dienas. Par standarta piegādes kavēšanos pircējs tiek informēts, individuāli sazinoties pa telefonu vai uz norādīto e-pastu.

Jūsu ērtībai piedāvājam veikt apmaksu ar bankas karti vai bankas pārskaitījumu. Izvēloties šo apmaksas veidu, varat savu pasūtījumu apmaksāt uzreiz un preci saņemt ar kurjeru vai pakomātā sev izdevīgā laikā!

Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

Norēķinu valūta interneta veikalā burdassalons.lv ir eiro (EUR).

Gadījumi, kuros iespējams atgriezt saņemto preci:

  • Interneta veikalā iegādātas preces var atgriezt 14 dienu laikā bez pamatojuma, saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

Ja prece ir ar defektu, klientam tā jāatgriež atpakaļ 10 darba dienu laikā no saņemšanas brīža. Ja radusies šāda situācija, lūdzu sazināties ar mums, lai vienotos par preces atgriešanas iespējām, rakstot info@burdassalons.lv vai zvanot +371 22835650.

Atteikuma gadījumā preces jāatgriež Pārdevējam SIA “BURDAS SALONS”, adrese Marijas iela 21, Rīgā, LV-1011, uz Pircēja rēķina.

Ja vēlaties, lai preces no kuras atsakieties, atgriež ar SIA “BURDAS SALONS” kurjera palīdzību, Jums būs jāsedz ar atgriešanu saistītie izdevumi, kas tiks atskaitīti no Jums atgriežamās summas par iegādāto preci.

Prece, kuru vēlaties atgriezt, jāievieto atpakaļ saņemtajā iepakojumā un jānosūta atpakaļ uz atteikuma veidlapā norādīto adresi.

Pēc klienta vēlmēm, par preci ar defektu, atgriežam naudu 5 darba dienu laikā, pārskaitot to uz klienta norādītu bankas kontu vai arī piegādājam jaunu preci uz sava rēķina.

Mārketinga kampaņu laikā pircējam var tikt piedāvāta iespēja izmantot kuponu papildu atlaides iegūšanai. Katras kuponu kampaņas noteikumi un darbības laiks tiek individuāli norādīts uz drukāta kupona vai digitālajā komunikācijā. Pircējs var ievadīt kupona kodu pirkuma grozā pirms pasūtījuma veikšanas tam paredzētajā laukā. Ja kupona nosacījumi neatbilst groza saturam, ir beidzies tā derīguma termiņš vai tas citādi nav atbilstošs, Pircējs tiek par to informēts ar vizuālu brīdinājumu.

SIA Burdas Salons patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma vienpusēji mainīt akcijas noteikumus vai pārtraukt šīs akcijas norisi.