Showing 1–12 of 21 results

Parādīt 9 24 36

Bernette b05 Academy

399.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 133.00 bez pārmaksas
Populārs modelis. Visi nepieciešamie dūrieni, ieskaitot triktoāžas un overloka dūriens. 12 pēdiņas komplektā. Galdiņš komplektā. Pirkstu aizsargs. Regulējams maksimālais ātrums 650/1100 dūr./min. Mūsdienīgs dizains un laba šūšanas kvalitāte.

Bernette b05 Crafter

359.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 119.67 bez pārmaksas
Populārs modelis. Visi nepieciešamie dūrieni, ieskaitot triktoāžas un overloka dūriens. Mūsdienīgs dizains un laba šūšanas kvalitāte. Plašs pieejamais papildus aksesuāru klāsts.

Bernette b33

249.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 83.00 bez pārmaksas
Kvalitatīvs un vienkāršs mehāniskais šujmašīnas modelis ar metālisko kuģīša sistēmu. 4-soļu pogcaurums un visi nepieciešamie darba dūrieni, t.sk. overloka dūriens. Regulējams dūriena garums un platums. Viss nepieciešamais šūšanas uzsākšanai jau standarta komplektā. Plašs pieejamo papildus nopērkamo aksesuāru klāsts.

Bernette b35

299.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 99.67 bez pārmaksas
Kvalitatīvs un vienkāršs mehāniskais šujmašīnas modelis ar metālisko kuģīša sistēmu. Automātiskais 1-soļa pogcaurums. Pamata darba un dekoratīvie dūrieni, ieskaitot overloka dūrienu. Regulējams dūriena garums un platums. Standarta komplektā viss nepieciešamais šūšanas uzsākšanai.

Bernette b37

479.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 159.67 bez pārmaksas
Elektronisks šujmašīnas modelis ar plašu funkciju klāstu. Darba, dekoratīvie dūrieni un pogcaurumi. Šūšanas ātruma regulēšana, dūriena automātiskā nostiprināšana, start/stop funkcija šūšanai bez pedāļa, ir tikai dažas no šī modeļa funkcijām. Pieejams plašs papildus aksesuāru klāsts iegādei.

Bernette b38

629.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 209.67 bez pārmaksas
Ļoti iecienīts modelis - elektroniska šujmašīna, plašs funkciju klāsts, pogcaurumi, dekoratīvie un darba dūrieni. 3 alfabēti, ieskaitot kirilicu, ar iespēju kombinēt vārdus atmiņā. Automātisks diega nogriezējs. Automātiska šūšanas ātruma regulēšana. Virsmu palielinošs galdiņš komplektā.

Bernette Chicago 5

515.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 171.67 bez pārmaksas
Elektroniskā šujmašīna. Plašas iespējas, plašs pogcaurumu, darba un dekoratīvo dūrienu klāsts. Iespēja šūt alfabēta burtus un vārdu kombinācijas.

Bernette Sew & Go 1

196.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 65.33 bez pārmaksas
Pilnībā mehāniska šujmašīna ar 10 veidu pamata dūrieniem. Šī šujmašīna ir vienkārša un droša lietošanā kā pilnīgiem iesācējiem, tā arī šūšanas entuziastiem ar lielu pieredzi. Pēdiņas piespiešanas spēka regulēšana, regulējams dūriena platums, LED apgaismojums, piedurkņu platforma bikšu un citu apaļu izstrādājumu šūšanai.

Bernette Sew & Go 3

219.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 73.00 bez pārmaksas
Pilnībā mehāniska šujmašīna ar metālisko kuģīša sistēmu. 19 veidu dūrieni, ieskaitot 4-soļu programmu. Dūrienu klāstā ir arī speciāls kvilta dūriens. Regulējams dūriena garums un platums. Pusautomātiskais diega ievērējs. LED apgaismojums. Šī šujmašīna ir vienkārša un droša lietošanā kā pilnīgiem iesācējiem, tā arī šūšanas entuziastiem ar lielu pieredzi. Viss nepieciešamais šūšanas uzsākšanai jau standarta komplektācijā.

Bernette Sew & Go 5

249.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 83.00 bez pārmaksas
Pilnībā mehāniska šujmašīna ar metālisko kuģīša sistēmu. 23 veidu dūrieni, ieskaitot automātisku (1-soļa) programmu. Dūrienu klāstā ir arī speciāls kvilta dūriens. Regulējams dūriena garums un platums. Pusautomātiskais diega ievērējs. LED apgaismojums. Šī šujmašīna ir vienkārša un droša lietošanā kā pilnīgiem iesācējiem, tā arī šūšanas entuziastiem ar lielu pieredzi. Viss nepieciešamais šūšanas uzsākšanai jau standarta komplektācijā.

Bernette Sew & Go 7

379.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 126.33 bez pārmaksas
Kvalitatīva kompjuterizēta šujmašīna ar 80 dažādiem dūrienu veidiem, t.sk. 6 veidu automātiskajiem pogcauruma dūrieniem, 1 lāpīšanas dūrienu, 49 dekoratīvajiem dūrieniem un 10 kvilta dūrieniem. Ātruma regulēšana, dūriena nostiprināšana, adata augšā/apakšā, start/stop taustiņš šūšanai bez pedāļa ir tikai dažas no plašā funkciju klāsta. LED apgaismojums un diega ievēršanas pusautomātiskā ierīce atvieglo darba uzsākšanu un padara darbu patīkamāku. Tāpat komplektā jau pieejams viss nepieciešamais šūšanas uzsākšanai

Bernette Sew & Go 8

435.00 PVN iekļauts
Maksā pa daļām 3 x 145.00 bez pārmaksas
Populārs elektronisks šujmašīnas modelis ar plašu funkciju klāstu! Plaša automātisko pogcaurumu, darba un dekoratīvo dūrienu izvēle. Pieejami 2 alfabēti burtu un kombinēto vārdu šūšanai. Šūšanas ātruma regulēšana, dūriena nostiprinājuma programmēšana, start/stop poga šūšanai bez pedāļa, u.c. funkcijas. Viss nepieciešamais šūšanai jau standarta komplektā. Plašs papildus aksesuāru klāsts.