Ātrgaitas Šujmašīna Bernette b08 Straight Stitch
Maksā pa daļām 3 x €433.00 bez pārmaksas
€1 499.00 Original price was: €1 499.00.€1 299.00Current price is: €1 299.00. PVN iekļauts
Bernette b08 Straight Stitch ir jaudīga taisnā dūriena šujmašīna ar ātrumu līdz 1600 dūrieni/min., kas padara to par vienu no ātrākajām sadzīve šujmašīnām tirgū. Aprīkota ar ļoti jaudīgu motoru, šī šujmašīna garantē produktivitāti visos Tavos šūšanas projektos. Automātiskais diega nogriezējs nodrošina papildus ērtības, savukārt īpaši lielā spolīte un neatkarīgais spolītes uztīšanas motors ļauj vēl ilgāk šūt bez apstāšanās. Stabils metāliskais korpuss modelim bernette b08 Straigth Stitch novērš vibrācijas un tādejādi nodrošina nevainojamu šūšana – ideāla izvēle. Ļoti liels virsmu palielinošs galdiņš komplektā. Lietojama tikai ar HLx5 tipa rūpniecisko šujmašīnu adatām. Pieejams plašs papildus pēdiņu klāsts.
Tikai 2 produkti noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Viena no ātrākajām sadzīves šujmašīnām
Tiecies pēc ātruma ar iespaidīgo šūšanas ātrumu 1600 dūrieni minūtē. Šī šujmašīna noteikti saīsinās Tev nepieciešamo laiku tava šūšanas projekta izgatavošanai. Ar ātruma regulatoru Tu vari vienkārši regulēt sev nepieciešamo šūšanas ātrumu. Šujot delikātus audumus tas bieži vien ir ļoti noderīgi. Ar īpaši lielo pedāli Tu varēsi šūt pat dūrieni pēc dūriena, kas ir ļoti ērti šujot delikātus audumus.
Slīdi pa audumu kā pa sviestu
Šujmašīna b08 Straight Stitch pievēršas būtiskākajam – skaistai taisnai šuvei. Jaudīgais līdzstrāvas motors ir būtisks jūsu šūšanas darba aspekts, kas nodrošina lielu ātrumu un efektivitāti. Jūs varat šūt visdažādākos audumus, sākot no maigiem zīda audumiem un beidzot ar smagiem džinsa un ādas audumiem. Regulējamais diegu spriegojums nodrošina, ka šuves paliek stipras, pat šujot vairākus auduma slāņus.
Lai tava spolīte vienmēr būtu pilna!
Šī šujmašīna aprīkota ar īpaši lielu spolīti, kas ļauj uztīt par 40% vairāk diega, nekā parastajā spolītē, tādejādi varēsi šūt pat lielus projektus bez papildus spolītes uztīšanas. Tas sniedz priekšrocības, īpaši šujot lielus kvilta projektus un apģērbu detaļas.
Īpaši ērta ir sānu piekļuve šujmašīnas apakšējā diega spolītei, tādejādi šūšanas projektu nav jānoņem. Turklāt metāliskais spolītes vāciņš nodrošina lielu stabilitāti. Apvienojumā ar rotējošo kuģīti, noteikti sasniegsi nevainojamus rezultātus.
Apgriez diegus automātiski
Pabeidz savus projektus bez diegu galiem, ar automātisko diegu nogriezēju. Kā alternatīva, Tev pat nevajadzēs atraut rokas no sava projekta, varēsi apgriezt diegus automātiski ar diega nogriezēju nospiežot tikai uz pedāļa (papildus aksesuārs)
Daudz vietas ar virsmu palielinošo galdiņu
Virsmu palielinošais galdiņš ar lielu virsmu (60x40cm) ir jau komplektā un sniedz pietiekami daudz vietas, lai izvietotu projektu. Iegrimsti ar vieglumu kvilta projektos.
Raksturojums
| Ātruma kontrole | jā |
|---|---|
| Adatas apstāšanās uz augšu/uz leju | jā |
| Makismālais dūriena garums | 6 mm |
| Kopējais dūrienu skaits | 1 |
| Šūšanas ātrums (dūrieni/min.) | 1600 |
| Pēdiņas piespiešanas spēks regulējams | jā |
| Automātiskais diegu griezējs | jā |
| Sānu ievietošanas spolīte | jā |
| Kuģīša sistēma | Rotācijas kuģītis |
| Vieta pa labi no adatas | 225 mm |
| Manuāli regulējams augšējo diegu spriegojums | jā |
| Pusautomātiskais diegu ievērējs | jā |
| LED šūšanas gaisma | 6 |
| Neatkarīgs spolītes uztīšanas motors | jā |
| Rūpnieciskais priekšspriegojums | jā |
| Svira atpakaļgaitas šūšanai | jā |
| Darba vietas augstums | 140mm |
Standarta komplekta piederumi:
- Virsmu palielinošais galdiņš (60x40cm)
- Taisnā dūriena pēdiņa
- Taisnā dūriena adatu plate
- Šaura pēdiņa taisnajai vīlei
- Pedālis
- Ceļa svira
- Spolītes (3 spolītes)
- Adatu komplekts BERNINA Highspeed HLx5
- Diegi Mettler Starter Kit (3 spolītes)
- Tīkla vads
- Piederumu kārbiņa
- Skrūvgriezis (lielais)
- Skrūvgriezis (mazais)
- Diegu birstīte
- Audumu pamācība
- Spolītes turētājs (lielais)
- Spolīšu atbalsts
- Spolīšu tīkliņš
- Eļļa
Papildus piederumi:
Bernette b08 Straight Stitch modelim ir pieejams plašs pēdiņu un aksesuāru klāsts, kā atsevišķi kvilta un tekstilmozaīkas komplekti, tā arī atseviškas pēdiņas un ierīces:
Taisnā dūriena pēdiņu komplekts plāniem audumiem, Taisnā dūriena pēdiņa ar slīdošo zolīti, Rāvējslēdzēju pēdiņa, Slēpto rāvējslēdzēju pēdiņa, Taisnā dūriena zeimīšu pēdiņa, Slīpā diega lentu piešūšanas pēdiņa, Rullīša pēdiņa ādai, regulējams malas virzītājs, lāpīšanas pēdiņa, Velveta šūšanas pēdiņa, augšējā transportiera pēdiņa, Brīvās mašīnizšūšanas regulējamo pēdiņu komplekts, Brīvās mašīnizšūšanas kvilta rāmja pēdiņu – zolīšu komplekts, Patchwork pēdiņa ar vadīklu
Vairāk informācijas: bernette 08 Straight Stitch
| Svars | 17 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 65 × 37 × 46 cm |
| Modelis | b08 Straight Stitch |
| Preču zīme | Bernette |
| Šujmašīnas tips | Elektromehāniska |
| Šujmašīnas vadība | Taustiņi |
| Kuģīša sistēma | Rotējošā, Vertikālā |
| Kopējais dūrienu skaits | 1 |
| Maksimālais dūriena garums | 6 mm |
| Attālums pa labi no adatas | 225 mm |
| Maksimālais šūšanas ātrums (dūrieni min) | 1600 |
| Regulējams augšējā diega nostiepums | Ir |
| Regulējams pēdiņas piespiešanas spēks | Ir |
| Automātiskais diega nogriezējs | Ir |
| Apgaismojums | LED |
| Diega ievērējs | Pusautomātisks |
| Adatas apstādināšanas funkcija augšējā/apakšējā pozīcijā | Ir |
| Ātruma regulators | Ir |
| Integrēts augšējais transportieris (dual feed) | Nav |
| Pēdiņas komplektā | 2 |
| Virsmu palielinošs galdiņš | Ir |
| Brīvo roku sistēma (FHS) | Ir |
| Putekļu aizsargpārvalks | Ir |
Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.