Battistella Diana
Maksā pa daļām 3 x €83.33 bez pārmaksas
€250.00 PVN iekļauts
Tvaika gludināšanas sistēma ar rūpnieciskā tipa gludekli! Tvaika apjoms ir iestatīts un nav regulējams.
Ir noliktavā
Papildu informācija
| Svars | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 20 × 30 × 19 cm |
| Modelis | Diana |
| Preču zīme | Battistella |
| Ieteicamais darbības ilgums (h) | 1 |
| Ūdens tilpums | 0.8 |
| Nerūsējošā tērauda boileris | Ir |
| Boilera jauda (W) | 1150 |
| Gludekļa jauda (W) | 800 |
| Kopējā jauda (W) | 1950 |
| Tvaika darba spiediens (BAR) | 2.5 |
| Standarta gludeklis EOS | Ir |
| Iespēja komplektēt ar Maxi EOS gludekli | Bezmaksas |
| Iespēja komplektēt ar citu gludekli | Ir |
| Iespēja komplektēt ar ūdens noliešanu | Nav |
| Pieejams piestiprināms statīvs ar riteņiem | Nav |
| Elektrības spriegums | 230V/50Hz |
Atsauksmes (0)
Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.
Piegāde
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Saistītie Produkti
Korķis – drošības vārsts 1/2″ Vaporino Maxi/Vaporbaby/Diana jaunākiem modeļiem
€13.00 PVN iekļauts
Korķis – drošības vārsts 3/4″ Vaporino Maxi/Vaporbaby/Diana vecākiem modeļiem
€13.00 PVN iekļauts
Battistella Barbara 31 semi-automatic
Jaudīga, pusautomātiska tvaika gludināšanas sistēma - 3,8L ūdens nerūsējošā tērauda boileris, rūpnieciskā tipa tvaika gludeklis. Perfekta izmēra korpuss ar riteņiem. 10L ūdens tvertne, no kuras ūdens tiek pārsūknēts uz boileri nospiežot pogu. Ūdens līmeņa noteikšanas lodziņš. Ērts - slēdzams plaukts gludekļa vai piederumu uzglabāšanai tieši statīva korpusā. Ūdens nolaišanas vārsts, lai uzturētu boileri tīru. Teflona uzlika gludeklim komplektā.
Battistella Saturnino
Piedurkņu gludināšanas platforma EOLO/Zeffiro/KER/Sole modeļiem
Battistella piedurkņu gludināšanas platforma EOLO/Zeffiro/KER/Sole modeļiem. Lieliski piemērota tieši EOLO/Zeffiro/KER/Sole galdiem, to ievietojot galdā no rūpnīcas sagatavotajā pieslēgvietā. Nodrošina sūkšanas un pūšanas funkcijas izpildi, atvieglojot darbu ar izstrādājumu. Maināms virskārtas audums.
Battistella Vaporino Maxi Blue
€305.00 PVN iekļauts
Stilīgas krāsas tvaika gludeklis ar lielisku jaudas un ekonomijas attiecību. 2,3litri ūdens tvertne, tvaika padeves regulators, rūpnieciskā tipa gludeklis ar temperatūras regulēšanu, tvaika spiediena manometrs. Gludeklis aprīkots ar tvaika aizsardzību rokām. Izvēlies arī citas krāsas - Melno, Balto, Zilo vai Zaļo. Teflona uzlika gludeklim - iegādājama atsevišķi.

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.