Battistella Vaporbaby Eco Inox
Maksā pa daļām 3 x €93.33 bez pārmaksas
€280.00 PVN iekļauts
Tvaika gludināšanas sistēma ar rūpnieciskā tipa gludekli un regulējamu tvaika apjomu! 1.4L boileris pietiks ilgai gludināšanai. Regulējama tvaika padeve.
Ir noliktavā
| Svars | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 27 × 35 × 22 cm |
| Modelis | Vaporbaby Eco Inox |
| Preču zīme | Battistella |
| Ieteicamais darbības ilgums (h) | 2 |
| Ūdens tilpums | 1.4 |
| Nerūsējošā tērauda boileris | Ir |
| Boilera jauda (W) | 1150 |
| Gludekļa jauda (W) | 800 |
| Kopējā jauda (W) | 1950 |
| Tvaika darba spiediens (BAR) | 2.5 |
| Standarta gludeklis EOS | Ir |
| Iespēja komplektēt ar Maxi EOS gludekli | Bezmaksas |
| Iespēja komplektēt ar citu gludekli | Ir |
| Iespēja komplektēt ar ūdens noliešanu | Nav |
| Pieejams piestiprināms statīvs ar riteņiem | Ir |
| Elektrības spriegums | 230V/50Hz |
1 atsauksmes par Battistella Vaporbaby Eco Inox
Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Lūcija –
Отличный агрегат! Купила для дома и не нарадуюсь. Гладит всё за один проход утюга! Утюжок маленький, юркий. Пришёл в Даугавпилс отлично упакованый, с гарантийным талоном, в подарок – тефлоновая насадка. Благодарю Илзе и работников салона за такой приятный сервис!