Šujmašīna Bernette b77
Maksā pa daļām 3 x €379.67 bez pārmaksas
€1 139.00 PVN iekļauts
Kviltam un pečvorkam, kā arī dekoratīvajiem un ikdienas šūšanas darbiem paredzēta šujmašīna, ar lielu attālumu pa labi no adatas (23cm), kas apvieno visas mūsdienu jaunākās un pieejamās funkcijas, t.sk: 500 dažādus dūrienus, no kuriem 133 dekoratīvie dūrieni, 35 kvilta dūrieni, 22 darba dūrieni, 17 veidu automātiskie pogcaurumi un 3 šūšanas alfabēti. Integrēts augšējais transportieris (dual feed) atvieglos darbu ar daudzslāņu audumiem, 15 adatas pozīcijas ļaus viegli atrast pareizo pozīciju ideālai šuvei. Maksimālais šūšanas ātrums 1000 dūrieni/minūtē ļaus ātrāk pabeigt darbu, ja jāšuj daudz un vienveidīgi, 7mm zigzag un dekoratīvo dūrienu maksimālais platums, dūriena garums 5mm. Automātiskā šuves nostiprināšana sākumā un beigās, reversā šūšana, kā arī automātiskā pēdiņas piespiešanas spēka kompensācija (adaptīvais pēdiņas piespiešanas spēks), nolaižami apakšējā transportiera zobiņi lāpīšanai un brīvajai mašīnizšūšanai. Atmiņas funkcija ļaus ieprogrammēt un saglabāt vārdus vai vārdu un dūrienu kombinācijas, tāpat arī šūšanas pamācība un radošais konsultants latviešu valodā uz kvalitatīvā skārienjūtīgā ekrāna.
Tikai 2 produkti noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Bernette B7* sērija, kas aizvien vairāk tuvinās BERNINA izskatam un kvalitātei, par ļoti pieņemamu cenu!
Bernette b77 – augstākās klase un plašākās funkcijas!
Šujmašīna aprīkota ar augstākās kvalitātes 5 collu centrā novietotu skārienjūtīgo ekrānu, multifunkcionālie regulatori ļauj vienkārši mainīt dūriena parametrus, tāpat regulējams šūšanas ātrums atvieglo darbu ar dažāda tipa projektiem. Tagad pēdiņas piespiešanas spēku un augšējā diega nostiepumu var viegli un precīzi regulēt ekrānā, tikpat viegli atgriezties pie bāzes uzstādījumiem. Automātiskā diega nogriešana būs lielisks palīgs lietojot to kopā ar šuves nostiprināšanas funkciju, kad pēc nostiprināšanas diegs tiek automātiski nogriezts. Pēdiņa tagad automātiski paceļas ar taustiņa spiedienu, tādejādi nostiprināšanai un apgriešanai var pievienot arī pēdiņas pacelšanu procesa noslēgumā. Šujmašīna aprīkota ar lielisku 4 LED apgaismojumu, kas apgaismo ne tikai adatas apvidu, bet arī darba virsmu. Diegu ievēršana ir vienkārša pateicoties diega ievēršanas palīgierīcei. Start/Stop funkcija un adatas apstādināšana augšā/apakšā ir ērtas papildus funkcijas, kas atvieglo dažādu izstrādājumu apstrādi. Domājot par apkārtējo vidi un enerģijas taupīšanu, šujmašīna aprīkota ar ECO režīmu, kas šujmašīnu padarīs energo draudzīgu, ja tā kādu laiku ir ieslēgta, bet netiek lietota. Lai diegs būtu pareizi ievērts un varētu kontrolēt tā daudzumu, šujmašīna aprīkota ar augšējā un apakšēja diega sensoriem.
Šujmašīnas standarta komplektā ir viss nepieciešamais darba uzsākšanai –
8 pēdiņas, brīvo roku sistēmas svira, pieliekamais darba virsmu palielinošais galdiņš, pedālis ar pēdiņas pacelšanas funkciju, kvalitatīvs putekļu pārvalks, BERNINA adatu komplekts, spolītes. Ērta piederumu uzglabāšana noņemamā platformā.
| Svars | 14 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 60 × 35 × 45 cm |
| Modelis | b77 |
| Preču zīme | Bernette |
| Šujmašīnas tips | Datorizēta |
| Šujmašīnas vadība | Taustiņi/Skārienekrāns |
| Skārienjūtīgā ekrāna izmērs (collas) | 5 |
| Kuģīša sistēma | Horizontālā |
| Kopējais dūrienu skaits | 500 |
| Pogcaurumu tips | Automātiskais |
| Pogcaurumu skaits | 17 |
| Dekoratīvie dūrieni | 133 |
| Kvilta dūrieni | 35 |
| Alfabēts | 3 |
| Maksimālais vīles platums | 7 mm |
| Maksimālais dūriena garums | 5 mm |
| Attālums pa labi no adatas | 230 mm |
| Maksimālais šūšanas ātrums (dūrieni min) | 1000 |
| Regulējams augšējā diega nostiepums | Ir |
| Regulējams pēdiņas piespiešanas spēks | Ir |
| Automātiskais diega nogriezējs | Ir |
| Start/Stop taustiņš | Ir |
| Apgaismojums | 4 LED |
| Diega ievērējs | Pusautomātisks |
| Adatas apstādināšanas funkcija augšējā/apakšējā pozīcijā | Ir |
| Šūšana ar dubulto adatu | Ir |
| Ātruma regulators | Ir |
| Integrēts augšējais transportieris (dual feed) | Ir |
| Transportiera zobiņu nolaišana | Ir |
| Atmiņa | Ir |
| Automātiskā vīles nostiprināšanas funkcija | Ir |
| Pēdiņas komplektā | 8 |
| Virsmu palielinošs galdiņš | Ir |
| Brīvo roku sistēma (FHS) | Ir |
| Putekļu aizsargpārvalks | Ir |
Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.