Šujmašīna / izšūšanas mašīna BERNINA B570QE
Maksā pa daļām 3 x €846.33 bez pārmaksas
€2 539.00 PVN iekļauts
BERNINA B 570QE – Viss nepieciešamais Kviltam, Tekstilmozaīkai un Izšūšanai*!
Tagad arī īpašs piedāvājums izšūšanas modulim un programmatūrai!
– Iebūvēta BDT – BERNINA augšējās padeves transportiera sistēma
– BSR pēdiņa standarta komplektā
– Šūšana ar trīskāršo adatu
– 1450 dūrieni (ieskaitot alfabēta burtus un ciparus)
– 16 automātisko pogcaurumu veidi (ieskaitot ar actiņu)
– 450 dekoratīvie dūrieni
– 8 alfabēti
– BERNINA kuģītis ar 70% lielāku diega uztinumu spolītei un iespēju šūt ar metalizētiem diegiem
– 9 mm dūriena platums
– 6 mm dūriena garums
– 1000 dūrieni/minūtē šūšanas un izšūšanas ātrums
– 11 adatas pozīcijas
– 215mm attālums pa labi no adatas
*izšūšanas funkcija aktivizējas iegādājoties izšūšanas moduli
Tikai 1 produkti noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
– Iebūvēta BDT – BERNINA augšējās padeves transportiera sistēma
– BSR pēdiņa iegādājama atsevišķi
– Šūšana ar trīskāršo adatu
– 1450 dūrieni (ieskaitot alfabēta burtus un ciparus)
– 16 automātisko pogcaurumu veidi (ieskaitot ar actiņu)
– 450 dekoratīvie dūrieni
– 8 alfabēti
– BERNINA kuģītis ar 70% lielāku diega uztinumu spolītei un iespēju šūt ar metalizētiem diegiem
– 9 mm dūriena platums
– 6 mm dūriena garums
– 1000 dūrieni/minūtē šūšanas un izšūšanas ātrums
– 11 adatas pozīcijas
– 215mm attālums pa labi no adatas
– Automātiskā pēdiņas pacelšana ar taustiņu
– Pēdiņas pacelšanas augstums iestatāms automātiski
– Programmējams dūriena noslēgums
– Maināms šuves lielums un platums
–
– Darba virsmu palielinošs pieliekamas galdiņš komplektā
– Brīvo roku sistēma (ceļa svira, kas paceļ pēdiņu un nolaiž transportiera zobiņus)
– Skārienjūtīgā ekrāna zīmulis komplektā
– Īpaša piederumu kastīte pēdiņām, adatām, spolītēm u.c. sīkumiem komplektā
– Adaptīvais diegu nostiepums
– Ātruma regulators
– 12 LED apgaismojums adatas zonai un darba virsmai
– Automātiskais diega nogriezējs
– Pusautomātiskais diega ievērējs
– Start/Stop taustiņš šūšanai bez pedāļa
– Iespēja regulēt pēdiņas piespiešanas spēku
– Šūšanas apmācības programma un kreatīvais konsultants
Izšūšanas funkcija aktivizējas, iegādājoties papildus BERNINA M izšūšanas moduli.
– Maksimālais izšūšanas ātrums 1000 dūrieni/minūtē.
– Maksimālais rāmja izmērs 400 x 150 mm
– 250 iebūvēti dizaini (6000 dizaini dāvanā)
– 7 izšūšanas alfabēti
– Jaunums!!! Lasa EXP, DST, PES, PEC, JEF, SEW, PCS, XXX izšūšanas formātus
– Dizaina rediģēšana uz ekrāna (pozicionēšana, spoguļattēls, griešana, mērogošana, kombinēšana)
– Neredzamā dizaina nostiprināšana un inteliģentā nostiprināšanas funkcija
– Komanda – “diegs virspusē”
– Programmējama pārstaipju diegu automātiska nogriešana
– Diegu izvilkšana uz apakšpusi
– Izšūšanas kreatīvais konsultants uz displeja
– Word Art – alfabēta burtu dizaina veidošana
– Apmaļu izšūšanas dizainera fukcija izšūšanas motīvam
– Pēdējās izšūšnas pozīcijas saglabāšana atmiņā
– Izšūšanas apmācības programma uz displeja
– Dizainu ielādēšana/ierakstīšana USB spraudnī
– Savietojams ar BERNINA DesignWorks programmatūru un instrumentiem: Paintwork (zīmēšana ar tekstila flomasteriem), Cutwork (dizainu izgriešana ar speciālu instrumentu) un Crystalworks (pērlīšu vietu izgriešana un iestrāde apģērbā ar pārneses metodi).
– Savietojams ar Jauno BERNINA Midi Hoop ar īpaši drošu un vienkāršu aizdares mehānismu 265x165mm
– Savietojams ar Jauno BERNINA Medium Clamp kvadrātveida rāmi 215x215mm
– Savietojams ar Jauno BERNINA freearm Hoop 255x145mm, šūšanai uz gataviem un apaļiem izstrādājumiem
Komplektā: Izšūšanas pēdiņa, Lielais ovālais izšūšanas rāmis 255x145mm un vidējais ovālais rāmis 130x100mm. Iespēja bez maksas lejupielādēt rediģēšanas programmatūru Artlink BERNINA mājas lapā www.bernina.com. Tāpat pieejama izšūšanas programmatūras BERNINA designer V9 un BERNINA Toolbox demo versija lejupielādei – www.bernina.com
Visas iespējamās un nepieciešamās funkcijas kvalitatīvai un drošai izšūšanai.
| Svars | 15.5 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 58 × 37 × 48 cm |
| Modelis | B570QE |
| Preču zīme | BERNINA |
| Šujmašīnas tips | Datorizēta, Šūšanas/izšūšanas |
| Šujmašīnas vadība | Skārienekrāns un taustiņi |
| Kuģīša sistēma | Vertikālā |
| Skārienjūtīgā ekrāna izmērs (collas) | 4.3 |
| Maksimālais izšūšanas rāmja izmērs (mm) | 400×150 |
| Izšūšanas rāmju skaits sākuma komplektā | 2 |
| Kopējais dūrienu skaits | 1450 |
| Pogcaurumu tips | Automātiskais |
| Pogcaurumu skaits | 16 |
| Dekoratīvie dūrieni | 450 |
| Kvilta dūrieni | 73 |
| Alfabēts | 8 |
| Izšūšanas alfabēti | 7 |
| Maksimālais vīles platums | 9 mm |
| Maksimālais dūriena garums | 6 mm |
| Attālums pa labi no adatas | 215 mm |
| Maksimālais šūšanas ātrums (dūrieni min) | 1000 |
| Maksimālais izšūšanas ātrums (dūrieni min) | 1000 |
| Regulējams augšējā diega nostiepums | Ir |
| Regulējams pēdiņas piespiešanas spēks | Ir |
| Automātiskais diega nogriezējs | Ir |
| Start/Stop taustiņš | Ir |
| Apgaismojums | 12 LED |
| Diega ievērējs | Pusautomātisks |
| Adatas apstādināšanas funkcija augšējā/apakšējā pozīcijā | Ir |
| Šūšana ar dubulto adatu | Ir |
| Ātruma regulators | Ir |
| Integrēts augšējais transportieris (dual feed) | Ir |
| Transportiera zobiņu nolaišana | Ir |
| Automātiskā vīles nostiprināšanas funkcija | Ir |
| Pēdiņas komplektā | 8 |
| Virsmu palielinošs galdiņš | Ir |
| Brīvo roku sistēma (FHS) | Ir |
| Putekļu aizsargpārvalks | Ir |
| Programmatūra komplektā | Nav |
Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.