Overloks BERNINA L450
Maksā pa daļām 3 x €209.67 bez pārmaksas
€629.00 PVN iekļauts
Kvalitātes etalons. 2-3-4 diegu overloks ar 16 dažādiem vīļu veidiem, ieskaitot rullīšu šuves, 3-9mm vīles platums, jaudīgs motors ar 1200 dūrieniem/min. Standartā overlokam ir regulējams vīles platums un dūriena garums, kā arī diferenciālās padeves regulators, kas ļauj dažādiem audumiem pielāgot auduma padeves priekšējo un aizmugurējo zobiņu kustības ātrumu, tādejādi nodrošinot auduma “neizstiepšanos” un “nesaraušanos”. Patentēta MTC sistēma, kas novērš diega pārkares veidošanas pār auduma malu, to vienkārši noregulējot ar regulatoru. 2 LED apgaismojums. Vienkārša diegu savēršana. Atgriezumu kastīte komplektā.
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
BERNINA L450 – overloks ar BERNINA kvalitāti
Darbs ar overloku viennozīmīgi ir laika ekonomija un profesionāls izstrādājuma izskats. Daudzas inovatīvas un līdz pilnībai izstrādātas funkcijas ļauj ar BERNINA overloku strādāt precīzi, ātri un augstākajā kvalitātē. BERNINA overloks ir perfekts komplekts BERNINA šujmašīnai un ļauj izstrādājumiem piešķirt patiešām profesionālu izskatu. BERNINA L450 overloks godam turpina BERNINA overloku tradīcijas ar vēl vairāk funkcijām un mūsdienīgām iespējām!
2-3-4 diegu overloks ar 16 dažādiem vīļu veidiem, ieskaitot rullīšu šuves, 3-9mm vīles platums, jaudīgs motors ar 1200 dūrieniem/min. Standartā overlokam ir regulējams vīles platums un dūriena garums, kā arī diferenciālās padeves regulators, kas ļauj dažādiem audumiem pielāgot auduma padeves priekšējo un aizmugurējo zobiņu kustības ātrumu, tādejādi nodrošinot auduma “neizstiepšanos” un “nesaraušanos”.
Lieliskas un kvalitatīvas vīles!
Patentēta MTC sistēma, kas novērš diega pārkares veidošanas pār auduma malu, to vienkārši noregulējot ar regulatoru. Tādejādi izstrādājuma malām tiek piešķirts glīts un profesionāls izskats.
Jaunā modeļa overlokam naža sistēma pārvietota uz apakšu, tādejādi padarot pēdiņas apvidu pārredzamāku un vieglāk pieejamu.
2 LED jaunākās paaudzes ekonomiskās spuldzes lieliski apgaismo šūšanas laukumu un diegu savēršanas ceļus.
Pēdiņai tiek nodrošināta 2-pakāpju pacelšana plānākiem un biezākiem audumiem, kā arī iespēja regulēt pēdiņas piespiešanas spēku 5 dažādās pozīcijās.
Vienkāršu diegu ievēršanu nodrošina krāsaini diegu ievēršanas ceļi un diegu ievēršanas palīgierīce apakšējā transportierī.
Indikators, kas parāda, vai visi mehānismi ir stāvoklī, kas atvieglo ievēršanu.
Paceļot pēdiņu, diegu spriegojums tiek atbrīvots, tādejādi atvieglojot diegu izņemšanu vai ievēršanu, piesienot jauno diegu pie vecā diega atlikuma un velkot caur ievēršanas ceļiem.
Vīļu platums un garums regulējams laideni šūšanas gaitā, atvieglojot perfekta rezultāta sasniegšanu
Standarta komplektā pieejami visi nepieciešamie aksesuāri, kuri ērti glabājami cilpotāju vāciņā uz overloka korpusa.
Standarta komplektā ietilpst arī auduma atgriezumu tvertne, kas stiprinās uz overloka korpusa un overloka putekļu pārvalks.
BERNINA ir vienīgā kompānija pasaulē, kas garantē 25 gadu detaļu un piederumu pieejamības garantiju saviem izstrādājumiem.
| Svars | 11.5 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 40 × 37 × 41 cm |
| Modelis | L450 |
| Preču zīme | BERNINA |
| Overloka tips | 4-diegu overloks |
| Kopējais vīļu kombināciju skaits | 16 |
| 5-diegu nostiprinošā vīle | Nav |
| 4-diegu nostiprinošā vīle | Ir |
| 4-diegu overloka vīle | Ir |
| 4-diegu/3 adatu plakanšuve | Nav |
| 3-diegu/2-adatu plakanšuve (platā/šaurā) | Ir |
| 3-diegu overloka vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 3-diegu superelastīgā vīle | Ir |
| 3-diegu plakanā vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 3-diegu šaurā vīle | Ir |
| 2-diegu ķēdītes dūriens | Ir |
| 2-diegu overloka vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 2-diegu plakanā vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 2-diegu ierullētā apakšmalas vīle | Ir |
| 2-diegu ierullētā overloka vīle (platā/šaurā) | Ir |
| Diega ievērējs apakšējā cilpotājā | Ir |
| Krāsaini marķēti diegu savēršanas ceļi | Ir |
| Lay-in diegu ievēršanas sistēma | Ir |
| Diegu nostiepums atbrīvojas, kad pacelta pēdiņa | Ir |
| Dūriena garums regulējams arī šujot | Ir |
| Aksesuāri cilpotāja aizsargvāciņā | Ir |
| Darba virsmas apgaismojums | LED |
| Drošības slēdzis aktivizējas, kad atvērts vāciņš | Ir |
| Overloka šuves platums | 3-9 mm |
| Plakanšuves platums | Nav |
| Regulējama diferenciālā auduma padeve | Ir |
| Naža pievads no apakšas | Ir |
| Vairāku pakāpju pēdiņas piespiešanas spēks | Ir |
| Rullīša šuves svira integrēta adatu platē | Ir |
| Adata augšā/apakšā | Nav |
| Brīvo roku sistēma (FHS) | Nav |
| Maksimālais šūšanas ātrums (dūrieni min) | 1200 |
| Standarta pēdiņa | Ir |
| Augšējā cilpotāja konvertieris | Ir |
| Diega ievēršanas palīgierīce adatā | Ir |
| Atgriezumu tvertne | Ir |
| Adatu komplekts | Ir |
| Instrumenti un aksesuāri atsevišķā kastītē | Ir |
| Putekļu aizsargpārvalks | Ir |
Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.