Overloks bernette b64 Airlock
Maksā pa daļām 3 x €358.33 bez pārmaksas
€1 075.00 PVN iekļauts
Bernette b64 – lielisks 2,3,4-diegu jaunākās paaudzes overloks ar gaisa ievēršanas sistēmu cilpotāju diegiem. Liela darba virsma, spožs apgaismojums, daudz ekstru, kas atvieglo un padara darbu kvalitatīvāku. Brīvo roku sistēma integrēta korpusā. Diegu pārkares mikroregulēšanas patentētā sistēma mtc. Ceļa svira brīvroku darbam, aksesuāri aizsargvāciņā. Galdiņš komplektā.
Tikai 1 produkti noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Bernette b64 ir overloka modelis, kas ietver sevī 4-diegu overloka iespējas, kopumā ļaujot izvēlēties no 16 dažādiem vīļu veidiem (2, 3, 4-diegu vīles).
Jaunajam Bernette b64 overlokam ir One-Step BERNINA Air Threader diegu ievēršanas sistēma, kas ļoti atvieglo cilpotāju diegu ievēršanu. Ieverot diegus, tos caur mašīnu virza gaiss, atliek vien nospiest pedāli.
Šim modelim ir daudz vairāk vietas pa labi no adatas – 130mm , kā arī lielākais BERNINA vēsturē darba laukuma augstums – 86mm.
Praktiskais brīvroku izbīdītais plecs ir īpāši parocīgs šujot jau gatavus, apaļus izstrādājumus, jo piedurknes un bikšu gali var tik vienkārši tam vadīti pa riņķi.
Plašs funkciju klāsts sniedz nepārspējamas šūšanas ērtības: Pateicoties BERNINA Brīvroku sistēmai (FHS), pēdiņu var pacelt/nolaist ar ceļa sviru, lai Jūsu rokas vienmēr būtu brīvas un uz izstrādājuma. 5 LED apgaismojums ļaus Jums izbaudīt gaišumu pat tumšākajās dienās. Regulējams pēdiņas piespiešanas spēks dažādiem audumu tipiem. Ātrums līdz 1300 dūrieniem/min. ļauj strādāt ātri un efektīvi. Nepieciešamie aksesuāri vienmēr pie rokas, jo tie iestrādāti cilpotāju aizsargvāciņa. Atgriezumu tvertne savāc atgriezumus un to viegli stiprināt un noņemt no korpusa.
Patentēta MTC sistēma, kas novērš diega pārkares veidošanas pār auduma malu, to vienkārši noregulējot ar regulatoru. Tādejādi izstrādājuma malām tiek piešķirts glīts un profesionāls izskats.
Ļoti plašs funkciju un iespēju klāsts, kuru grūti aprakstīt, to ir jāredz uz jāizbauda!
| Svars | 13 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 53 × 39 × 46 cm |
| Modelis | b64 |
| Preču zīme | Bernette, BERNINA |
| Overloka tips | 4-diegu overloks |
| Kopējais vīļu kombināciju skaits | 16 |
| 5-diegu nostiprinošā vīle | Nav |
| 4-diegu nostiprinošā vīle | Ir |
| 4-diegu overloka vīle | Ir |
| 4-diegu/3 adatu plakanšuve | Ir |
| 3-diegu/2-adatu plakanšuve (platā/šaurā) | Ir |
| 3-diegu overloka vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 3-diegu superelastīgā vīle | Ir |
| 3-diegu plakanā vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 3-diegu šaurā vīle | Ir |
| 2-diegu ķēdītes dūriens | Ir |
| 2-diegu overloka vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 2-diegu plakanā vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 2-diegu ierullētā apakšmalas vīle | Ir |
| 2-diegu ierullētā overloka vīle (platā/šaurā) | Ir |
| Diega ievērējs apakšējā cilpotājā | gaisa ievēršana, Ir |
| Krāsaini marķēti diegu savēršanas ceļi | Ir |
| Lay-in diegu ievēršanas sistēma | Ir |
| Diegu nostiepums atbrīvojas, kad pacelta pēdiņa | Ir |
| Dūriena garums regulējams arī šujot | Ir |
| Aksesuāri cilpotāja aizsargvāciņā | Ir |
| Darba virsmas apgaismojums | LED |
| Drošības slēdzis aktivizējas, kad atvērts vāciņš | Ir |
| Overloka šuves platums | 3-7 mm |
| Regulējama diferenciālā auduma padeve | Ir |
| Naža pievads no apakšas | Ir |
| Vairāku pakāpju pēdiņas piespiešanas spēks | Ir |
| Rullīša šuves svira integrēta adatu platē | Ir |
| Adata augšā/apakšā | Nav |
| Brīvo roku sistēma (FHS) | Nav |
| Maksimālais šūšanas ātrums (dūrieni min) | 1300 |
| Standarta pēdiņa | Ir |
| Augšējā cilpotāja konvertieris | Ir |
| Diega ievēršanas palīgierīce adatā | Ir |
| Atgriezumu tvertne | Ir |
| Adatu komplekts | Ir |
| Instrumenti un aksesuāri atsevišķā kastītē | Ir |
| Putekļu aizsargpārvalks | Ir |
Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.