Šujmašīna Bernette b35
Maksā pa daļām 3 x €99.67 bez pārmaksas
€299.00 PVN iekļauts
Kvalitatīvs un vienkāršs mehāniskais šujmašīnas modelis ar metālisko kuģīša sistēmu. Automātiskais 1-soļa pogcaurums. 23 pamata darba un dekoratīvie dūrieni, ieskaitot overloka dūrienu. Regulējams dūriena garums un platums. Standarta komplektā viss nepieciešamais šūšanas uzsākšanai.
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Kopējais dūrienu skaits – 23, ieskaitot dekoratīvos dūrienus. Metālisks klasiskais (vertikālais) rotējošais kuģītis.
Ērta dūrienu izvēle ar kvalitatīviem izvēles selektoriem, kuru korpuss ir apstrādāts ar pretslīdošu gumiju.
Komplektā: šūšanas pēdiņa, slēptā dūriena pēdiņa, rāvējslēdzēja pēdiņa, pogcaurumu pēdiņa, pogu piešūšanas pēdiņa, svirslēdža pēdiņa, caurspīdīgā izšūšanas pēdiņa, kā arī viss nepieciešamais papildus piederumu komplekts šūšanas uzsākšanai.
| Svars | 7.2 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 43 × 22 × 36 cm |
| Modelis | b35 |
| Preču zīme | Bernette |
| Šujmašīnas tips | Mehāniska |
| Šujmašīnas vadība | 3 regulatori |
| Kuģīša sistēma | Vertikālā |
| Kopējais dūrienu skaits | 23 |
| Pogcaurumu tips | Automātiskais |
| Pogcaurumu skaits | 1 |
| Dekoratīvie dūrieni | 8 |
| Kvilta dūrieni | Nav |
| Alfabēts | Nav |
| Maksimālais vīles platums | 5 mm |
| Maksimālais dūriena garums | 4 mm |
| Attālums pa labi no adatas | 170 mm |
| Maksimālais šūšanas ātrums (dūrieni min) | 860 |
| Regulējams augšējā diega nostiepums | Ir |
| Regulējams pēdiņas piespiešanas spēks | Nav |
| Automātiskais diega nogriezējs | Nav |
| Start/Stop taustiņš | Nav |
| Apgaismojums | LED |
| Diega ievērējs | Pusautomātisks |
| Adatas apstādināšanas funkcija augšējā/apakšējā pozīcijā | Nav |
| Šūšana ar dubulto adatu | Ir |
| Ātruma regulators | Nav |
| Integrēts augšējais transportieris (dual feed) | Nav |
| Transportiera zobiņu nolaišana | Ir |
| Atmiņa | Nav |
| Automātiskā vīles nostiprināšanas funkcija | Nav |
| Pēdiņas komplektā | 7 |
| Virsmu palielinošs galdiņš | Nav |
| Brīvo roku sistēma (FHS) | Nav |
| Putekļu aizsargpārvalks | Nav |
Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.