Plakanšuve Bernette b42
Maksā pa daļām 3 x €166.33 bez pārmaksas
€499.00 PVN iekļauts
Kvalitatīva Bernette 2/3-adatu plakanšuves mašīna par lielisku cenu. 3 veidu plaknašuves vīles ar platumu 2.8 vai 5.6 mm un ķēdītes vīli. Trikotāžas apstrāde augstākajā kvalitātē, ko novērtē jau ļoti daudz klienti. Diferenciālā auduma padeve. LED apgaismojums. Mūsdienās ir grūti iedomāties kvalitatīvu trikotāžas apstrādi bez plakanšuves mašīnas.
Tikai 2 produkti noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
bernette Funlock b42 – Trikotāžas izstrādājumu apstrāde turpmāk būs bauda!
bernette Funlock b42 – 3-adatu koverloks (plakanšuves) mašīna ar 4 veidu trikotāžas vīlēm
Profesionālas plakanšuves ar 4-diegu, 3 adatu plakanšuves overloku – tas viss par pārsteidzoši zemu cenu
bernette Funlock 42 ir plakanšuves overloks ar iespēju izvēlēties 3 veidu plaknašuves vīles ar platumu 2.8 vai 5.6 mm un ķēdītes vīli.
Ar šīm vīlēm Jūs piešķirsiet izstrādājumi malām, kantēm un piedurknēm profesionālu izskatu, kas padarīs izstrādājumus daudz tīkamākus.
Pat šujot ļoti elastīgus audumus un plānu trikotāžu, bernette Funlock 42 garantē perfektu rezultātu.
Viegla diegu savēršana ar krāsaini marķētiem diega ievēršanas ceļiem
Diegu savēršana overlokā un apakšējā cilpotājā padarīta patiešām vienkārša. Atliek vien sekot krāsainiem simboliem un jau pēc mirkļa bernette Funlock 42 ir gatava darbam.
Liela darba virsma patiesi lieliem izstrādājumiem
Ar 87mm laukumu pa labi no adatas, bernette Funlock 42 ļauj lieliski veikt arī lielāku projektu vai izstrādājumu šūšanu. Jaunākās paaudzes spilgtais LED apgaismojums ir vēl viens šī modeļa pluss.
Liels šūšanas ātrums patiesi efektīvam darbam
bernette Funlock 42 šūšanas ātrums līdz 1300 dūrieniem/minūtē ir regulējams ar pedāli, tādejādi katram šūšanas darbam var viegli izvēlēties piemēroto darba ātrumu.
Overlokam ir ļoti vienkārši regulējams vīles garums un platums, to var pēc nepieciešamības regulēt pat šūšanas laikā
Kādam nolūkam paredzēta diferenciālā auduma padeve?
Diferenciālā auduma padeves ātruma regulēšana nodrošina gludas un vienmērīgas šuves trikotāžas audumiem, kā arī šuves bez “viļņiem” uz plāniem un delikātiem audumiem. Regulējot uzstādījumu starp 0.6 un 2, arī ir iespējams radīt viļnveidīgu auduma savilkumu, tādejādi izveidojot dekoratīvu savilkumu.
Daudz vietas Jūsu šūšanas aksesuāriem
Paši svarīgākie overloka aksesuāri vienmēr būs Jums pa rokai, jo atrodas tieši apakšējā cilpotāja aizsargvāciņā, overloka priekšpusē. Pārējos aksesuārus varēsiet ērti novietot atsevišķā kastītē.
| Svars | 8.7 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 42 × 34 × 37 cm |
| Modelis | b42 |
| Preču zīme | Bernette |
| Overloka tips | Plakanšuve |
| Kopējais vīļu kombināciju skaits | 4 |
| 5-diegu nostiprinošā vīle | Nav |
| 4-diegu nostiprinošā vīle | Nav |
| 4-diegu overloka vīle | Nav |
| 4-diegu/3 adatu plakanšuve | Ir |
| 3-diegu/2-adatu plakanšuve (platā/šaurā) | Ir |
| 3-diegu overloka vīle (platā/šaurā) | Nav |
| 3-diegu superelastīgā vīle | Nav |
| 3-diegu plakanā vīle (platā/šaurā) | Nav |
| 3-diegu šaurā vīle | Nav |
| 2-diegu ķēdītes dūriens | Ir |
| 2-diegu overloka vīle (platā/šaurā) | Nav |
| 2-diegu plakanā vīle (platā/šaurā) | Nav |
| 2-diegu ierullētā apakšmalas vīle | Nav |
| 2-diegu ierullētā overloka vīle (platā/šaurā) | Nav |
| Diega ievērējs apakšējā cilpotājā | Nav |
| Krāsaini marķēti diegu savēršanas ceļi | Ir |
| Lay-in diegu ievēršanas sistēma | Ir |
| Diegu nostiepums atbrīvojas, kad pacelta pēdiņa | Ir |
| Dūriena garums regulējams arī šujot | Ir |
| Aksesuāri cilpotāja aizsargvāciņā | Ir |
| Darba virsmas apgaismojums | LED |
| Drošības slēdzis aktivizējas, kad atvērts vāciņš | Ir |
| Overloka šuves platums | 3-7 mm |
| Plakanšuves platums | 2, 6 mm, 8 / 5 |
| Regulējama diferenciālā auduma padeve | Ir |
| Naža pievads no apakšas | Ir |
| Vairāku pakāpju pēdiņas piespiešanas spēks | Ir |
| Rullīša šuves svira integrēta adatu platē | Nav |
| Adata augšā/apakšā | Nav |
| Brīvo roku sistēma (FHS) | Nav |
| Maksimālais šūšanas ātrums (dūrieni min) | 1300 |
| Standarta pēdiņa | Ir |
| Augšējā cilpotāja konvertieris | Nav |
| Diega ievēršanas palīgierīce adatā | Ir |
| Atgriezumu tvertne | Nav |
| Adatu komplekts | Ir |
| Instrumenti un aksesuāri atsevišķā kastītē | Ir |
| Putekļu aizsargpārvalks | Ir |
Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.