Koverloks BERNINA L890
Maksā pa daļām 3 x €1 233.00 bez pārmaksas
€4 999.00 Original price was: €4 999.00.€3 699.00Current price is: €3 699.00. PVN iekļauts
+ dāvanā individuāla apmācība
+ dāvanā 5 overloka diegu spoles
BERNINA L890 – Jauna filozofija un kvalitātes standarts overlokam! Funkcijas un iespējas, kuras nav pieejamas nevienam overlokam. Fantastisks un neatkārtojams 5-diegu overloks ar plakanšuvi! Izmēģinot – iemīlēsi!
Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.
L 890 modeļa vadība notiek ar skārienjūtīgo ekrānu.
Pieejami divi lietošanas režīmi, Eksperti var izvēlēties savus uzstādījumus Ekspertu režīmā, savukārt Atbalsta režīms paredz soli pa solim palīdzību ne tik pieredzējušam lietotājam, izvēloties un norādot uz pareiziem uzstādījumiem, izvēloties katru vīli, bet arī atvieglo darbu, jo atliek vien izvēlēties vīles veidu un overloks pats uzstāda visus vajadzīgos spriegojumus un standarta uzstādījumus.
BERNINA L 890 ir kombinētais modelis un ietver sevī 2,3,4,5-diegu overloka un plakanšuves iekārtu iespējas. Jaunajam BERNINA L 890 overlokam ir One-Step BERNINA Air Threader diegu ievēršanas sistēma, kas ļoti atvieglo cilpotāju diegu ievēršanu. Ieverot diegus, tos caur mašīnu virza gaiss, atliek vien nospiest pedāli.
Šim modelim ir daudz vairāk vietas pa labi no adatas – 143mm , kā arī lielākais BERNINA vēsturē darba laukuma augstums – 86mm.
Praktiskais brīvroku izbīdītais plecs ir īpāši parocīgs šujot jau gatavus, apaļus izstrādājumus, jo piedurknes un bikšu gali var tik vienkārši tam vadīti pa riņķi. Plašs funkciju klāsts sniedz nepārspējamas šūšanas ērtības: Pēdiņa paceļas/nolaižas pusdūrienā, kas padara to vienkāršāku lietošanā. Pateicoties BERNINA Brīvroku sistēmai (FHS), pēdiņu var pacelt/nolaist ar ceļa sviru, lai Jūsu rokas vienmēr būtu brīvas un uz izstrādājuma. Pēdiņa viegli nolocās uz sānu, lai atvieglotu piekļuvi adatām, atpakaļ pēdiņa novietojas ar automātisko novietošanās funkciju.
Patentēta MTC sistēma, kas novērš diega pārkares veidošanas pār auduma malu, to vienkārši noregulējot ar regulatoru. Tādejādi izstrādājuma malām tiek piešķirts glīts un profesionāls izskats.
Ļoti plašs funkciju un iespēju klāsts, kuru grūti aprakstīt, to ir jāredz uz jāizbauda!
| Svars | 22 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 65 × 46 × 61 cm |
| Modelis | BERNINA L890 |
| Preču zīme | BERNINA |
| Overloka tips | 5-diegu overloks ar plakanšuvi |
| Kopējais vīļu kombināciju skaits | 27 |
| 5-diegu nostiprinošā vīle | Ir |
| 4-diegu nostiprinošā vīle | Ir |
| 4-diegu overloka vīle | Ir |
| 4-diegu/3 adatu plakanšuve | Ir |
| 3-diegu/2-adatu plakanšuve (platā/šaurā) | Ir |
| 3-diegu overloka vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 3-diegu superelastīgā vīle | Ir |
| 3-diegu plakanā vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 3-diegu šaurā vīle | Ir |
| 2-diegu ķēdītes dūriens | Ir |
| 2-diegu overloka vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 2-diegu plakanā vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 2-diegu ierullētā apakšmalas vīle | Ir |
| 2-diegu ierullētā overloka vīle (platā/šaurā) | Ir |
| Diega ievērējs apakšējā cilpotājā | gaisa ievēršana, Ir |
| Krāsaini marķēti diegu savēršanas ceļi | Ir |
| Lay-in diegu ievēršanas sistēma | Ir |
| Diegu nostiepums atbrīvojas, kad pacelta pēdiņa | Ir |
| Dūriena garums regulējams arī šujot | Ir |
| Aksesuāri cilpotāja aizsargvāciņā | Ir |
| Darba virsmas apgaismojums | LED |
| Drošības slēdzis aktivizējas, kad atvērts vāciņš | Ir |
| Overloka šuves platums | 3-9 mm |
| Plakanšuves platums | 3 / 6 mm, 3 mm, 6 mm |
| Regulējama diferenciālā auduma padeve | Ir |
| Naža pievads no apakšas | Ir |
| Vairāku pakāpju pēdiņas piespiešanas spēks | Ir |
| Rullīša šuves svira integrēta adatu platē | Ir |
| Adata augšā/apakšā | Nav |
| Brīvo roku sistēma (FHS) | Nav |
| Maksimālais šūšanas ātrums (dūrieni min) | 1300 |
| Standarta pēdiņa | Ir |
| Augšējā cilpotāja konvertieris | Ir |
| Diega ievēršanas palīgierīce adatā | Ir |
| Atgriezumu tvertne | Ir |
| Adatu komplekts | Ir |
| Instrumenti un aksesuāri atsevišķā kastītē | Ir |
| Putekļu aizsargpārvalks | Ir |
Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.