Koverloks Bernette b68 Airlock
Maksā pa daļām 3 x €433.00 bez pārmaksas
€1 299.00 PVN iekļauts
Bernette b68 Airlock – Jauna filozofija un kvalitātes standarts overlokam par lielisku cenu!
Automātiskais gaisa ievērējs cilpotāju diegiem
31 dažādas vīles, ieskaitot, overloka, plakanšuves, ķēdītes un kombinētās
Krāsaini marķēti diegu ievēršanas ceļi, atvieglotai ievēršanai
2-,3-,4- un 5-diegu vīles
Plašs darba laukums (5”/130mm)
Liels pieliekams galdiņš
5 LED apgaismojums labākajai redzamībai
Augsta vīles kvalitāte ar ātrumu līdz 1300 dūr./min.
Diegu mikroregulēšanas sistēma (mtc)
Ceļa svira
Liela atgriezumu tvertne iekļauta komplektā
Pēc pasūtījuma veikšanas, gaidiet produktu pieejamības apstiprinājumu.
bernette 68 AIRLOCK
Overloka/Plakanšuves kombinētā iekārta ar vienkāršu gaisa ievēršanu
Bernette 68 ir kombinētā mašīna ar overloka, koverloka, ķēdītes un kombinētajām vīlēm. Tā daudzās stiprās puses ietver gaisa ievēršanu ērtai cilpotāju diegu ievēršanai, 5″ (130 mm) vietas pa labi no adatas, lai ērti šūtu lielus projektus – īpaši plakanšuvēm, ar integrētu brīvā pleca platformu, piedrukņu šūšanai, šūšanas zonas spilgtu apgaismojumu ar 5 LED gaismas diodēm un ceļgalu sviru pēdiņas nolaišanai un īslaicīgai pacelšanai. 31 dažādas vīles ļauj realizēt jebkuras ieceres, neatstājot nevienu vīli, kas nebūtu pieejama Jums.
- Automātiskais gaisa ievērējs cilpotāju diegiem
- 31 dažādas vīles, ieskaitot, overloka, plakanšuves, ķēdītes un kombinētās
- Krāsaini marķēti diegu ievēršanas ceļi, atvieglotai ievēršanai
- 2-,3-,4- un 5-diegu vīles
- Plašs darba laukums (5”/130mm)
- Liels pieliekams galdiņš
- 5 LED apgaismojums labākajai redzamībai
- Augsta vīles kvalitāte ar ātrumu līdz 1300 dūr./min.
- Diegu mikroregulēšanas sistēma (mtc)
- Ceļa svira
- Liela atgriezumu tvertne iekļauta komplektā
Standarta komplektācijā
- Standarta overloka/plakanšuves kombinētā pēdiņa
- Nažu aizsargs
- Plakanšuves ieliktnis
- Plakanšuves ieliktnis uzliekamajam galdiņam
- Pieliekamais galdinš
- Brīvroku aizsargs
- Ceļa svira
- Spoļu statīvs ar adatu porolonu
- Dekoratīvā diega vadīkla
- BERNINA plakanšuves fiksācijas ierīce
- BERNINA adatu komplekts
- BERNINA pincete
| Svars | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensijas | 53 × 39 × 46 cm |
| Modelis | Bernette b68 |
| Preču zīme | Bernette |
| Overloka tips | 5-diegu overloks ar plakanšuvi |
| Kopējais vīļu kombināciju skaits | 31 |
| 5-diegu nostiprinošā vīle | Ir |
| 4-diegu nostiprinošā vīle | Ir |
| 4-diegu overloka vīle | Ir |
| 4-diegu/3 adatu plakanšuve | Ir |
| 3-diegu/2-adatu plakanšuve (platā/šaurā) | Ir |
| 3-diegu overloka vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 3-diegu superelastīgā vīle | Ir |
| 3-diegu plakanā vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 3-diegu šaurā vīle | Ir |
| 2-diegu ķēdītes dūriens | Ir |
| 2-diegu overloka vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 2-diegu plakanā vīle (platā/šaurā) | Ir |
| 2-diegu ierullētā apakšmalas vīle | Ir |
| 2-diegu ierullētā overloka vīle (platā/šaurā) | Ir |
| Diega ievērējs apakšējā cilpotājā | gaisa ievēršana, Ir |
| Krāsaini marķēti diegu savēršanas ceļi | Ir |
| Lay-in diegu ievēršanas sistēma | Ir |
| Diegu nostiepums atbrīvojas, kad pacelta pēdiņa | Ir |
| Dūriena garums regulējams arī šujot | Ir |
| Aksesuāri cilpotāja aizsargvāciņā | Ir |
| Darba virsmas apgaismojums | LED |
| Drošības slēdzis aktivizējas, kad atvērts vāciņš | Ir |
| Overloka šuves platums | 2.8 – 7 mm |
| Plakanšuves platums | 2,8, 5,6 |
| Regulējama diferenciālā auduma padeve | Ir |
| Naža pievads no apakšas | Ir |
| Vairāku pakāpju pēdiņas piespiešanas spēks | Ir |
| Rullīša šuves svira integrēta adatu platē | Ir |
| Adata augšā/apakšā | Nav |
| Brīvo roku sistēma (FHS) | Nav |
| Maksimālais šūšanas ātrums (dūrieni min) | 1300 |
| Standarta pēdiņa | Ir |
| Augšējā cilpotāja konvertieris | Ir |
| Diega ievēršanas palīgierīce adatā | Ir |
| Atgriezumu tvertne | Ir |
| Adatu komplekts | Ir |
| Instrumenti un aksesuāri atsevišķā kastītē | Ir |
| Putekļu aizsargpārvalks | Ir |
Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.